گنجانده شدن پوشش بیمه‌ای هزینه‌های درمان ناباروری در طرح «جمعیت و تعالی خانواده»

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از گنجانده شدن پوشش بیمه‌ای هزینه‌های درمان ناباروری در طرح «جمعیت و تعالی خانواده» خبر داد و گفت: این طرح طی هفته‌های آتی به صحنه علنی مجلس می‌رود. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمد اسماعیل سعیدی به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی با حضور در مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی اظهار کرد: طی جلسه‌ای که چند ماه پیش در مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان داشتیم، مشکلات حوزه درمان ناباروری مورد بررسی قرار گرفته و پیشنهادات و مواردی که لازم بود را در مواد طرح جامع «جمعیت و تعالی خانواده» گنجاندیم. 
  
وی تاکید کرد: با این‌که مواد این طرح بسته شده بود اما با توضیحات و استدلال علمی، توانستیم موارد مطرح شده از سوی جهاددانشگاهی استان را در این طرح بگنجانیم. 
  
وی با بیان این‌که این طرح هفته‌های آتی به صحن علنی می‌رود و قطعا رای می‌آرود چرا که استدلال علمی دارد، افزود: بحث تحت پوشش بیمه‌ای قرار گرفتن هزینه‌های درمان ناباروری نیز در این طرح گنجانده شده و درصورت رای آوردن در صحن علنی مجلس، دولت موظف و مکلف به تحت پوشش قرار دادن این موضوع خواهد شد.

نظرات (0)

 
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟